• -500 zł

Pióro Montblanc Brothers Grimm

Marka Montblanc
Indeks 128362
EAN13 4062037054513

„Pewnego razu...”

Montblanc Writers Edition Homage to Brothers Grimm jest dedykowany Jacobowi i Wilhelmowi Grimm i upamiętnia ich pracę nad niemieckimi i europejskimi baśniami ludowymi, wśród których znajdują się jedne z najbardziej znanych baśni, takie jak "Królewna Śnieżka", "Kopciuszek" i "Śpiąca Królewna".

4 980 zł
5 480 zł Oszczędzasz 500 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4 990 zł
Stalówka: M - średnia
Ilość
favorite_border

Producent:

Montblanc

Model:

Edycja "Pisarze" -  Homage to Brothers Grimm Limited Edition - 128361

Stalówka:

Jako hołd dla magii opowiadania historii, ręcznie wykonana stalówka z litego złota Au 750 z powłoką rodową nosi płomienie, które często były oprawą, wokół której przekazywano ludowe opowieści.

Dostępne szerokości stalówki:

F - cienka
M - cienka

Korpus:

Ogólna sylwetka przyboru do pisania ma kształt starego kija turystycznego, a czarny kolor przypomina ciemność lasu, który zwykle służy jako główna scena dla folkloru braci Grimm. Ponadto wzór w kształcie fali na skuwce i korpusie inspirowany jest włosami Roszpunki, a jednocześnie przypomina korzenie drzew, ponieważ bracia Grimm postrzegali swoją pracę lingwistyczną jako "badanie korzeni".

Skuwka jest zwieńczona godłem Montblanc z żywicy szlachetnej. Pokryty platyną klips, przypominający garbaty kawałek drewna, zaskakująco ujawnia sylwetkę profilu braci Grimm, gdy się go obróci.

System napełniania:

Tłokowy

Inne:

Edycja limitowana - 9800 sztuk

Nowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Zobacz także