• -360 zł

Pióro Montblanc 146 LeGrand Around the World in 80 Days

Marka Montblanc
Indeks 128467

Ponadczasowe historie Juliusza Verne'a przemawiają do każdego, kto ma pionierskiego ducha i cieszą się światową sławą. Kolekcja Meisterstück Dookoła świata w 80 dni odzwierciedla dziedzictwo literackie Montblanc w tej kultowej historii przedstawionej we wzorach i szczegółach przyborów do pisania. Każdy zawiera szczegółowe informacje na temat długości podróży: liczba „80” odzwierciedla całkowity czas podróży pana Fogga, a liczba „25” odzwierciedla czas potrzebny na dotarcie z Bombaju do Jokohamy.

4 390 zł
4 750 zł Oszczędzasz 360 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4 390 zł
Ilość
favorite_border

Producent:

Montblanc

Model:

146 LeGrand  - Around the World in 80 Days - 128467

Stalówka:

Złota stalówka 14K, która kontynuuje historię z pierwszej kolekcji Meisterstück Around the World in 80 Days. Jeszcze raz przedstawiająca balon na ogrzane powietrze, tym razem z datami podróży pana Fogga z Bombaju do Jokohamy – od 20 października do 14 listopada

Dostępne szerokości stalówki:

F - cienka

Korpus:

Kolekcja Meisterstück Around the World in 80 Days jest inspirowana słynną powieścią przygodową Juliusza Verne'a. Korpus zrobiony z żywicy szlachetnej w kolorze ziemistoszarym. Jest inspirowany drugim etapem podróży z Bombaju do Jokohamy, gdzie główni bohaterowie podróżują w tej części przygody na majestatycznym słoniu, który widnieje wygrawerowany na skuwce. Klips przedstawia karciany kolor lakierowany na czerwono. Na czapce wytłoczona jest długość podróży, 25 dni z Bombaju do Jokohamy i łącznie 80 dni.

System napełniania:

Tłokowy

Inne:

Edycja specjalna.

Nowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Zobacz także