Nowe produkty

Promocje

Historia marki

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

Zegarek Edox

Edox, to słowo pochodzące ze starogreckiego. Oznacza „odmierzanie czasu” lub „godzinę” w innym tłumaczeniu. Marka powstała w Szwajcarii w 1884 roku, a jej ojcem założycielem był Christian Ruefli Flury. Dzięki jego pomysłom, odwadze i zdolnościom zegarek Edox szybko stał się luksusowym i pożądanym produktem. Firma rozwijała się z zadziwiającą prędkością, proponując innowacyjne oraz unikatowe projekty i rozwiązania. Ogromnym krokiem dla brandu okazało się stworzenie kolekcji Delfin. Były to zegarki dedykowane płetwonurkom, zapewniające wodoszczelność aż do 200m, posiadające podwójny dekiel oraz dodatkowe uszczelki.

Edox zegarki
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 69 elementów
Zegarek Edox

Zegarki Edox – propozycja dla sportowców i nie tylko

Edox wyspecjalizował się w zegarkach do sportów ekstremalnych. Niektóre modele pozwalają na swobodne nurkowanie czy sprawdzają się na wyprawach wysokogórskich lub podczas największego mrozu. Taka strategia kontynuowana jest po dziś dzień. Jednak zegarek Edox to nie tylko propozycja dla sportowców. W latach 70., dzięki współpracy z Christianem Glausnerem, czasomierze szwajcarskiej marki zyskały na elegancji. Połączono w nich nowoczesność z szykiem oraz funkcjonalnością. Wyrazem tej zmiany są dziś kolekcje Les Fontaines oraz Les Bemonts, które z pewnością przypadną do gustu osobom szukającym ekskluzywności zamkniętej w zegarku idealnym na specjalne okazje, na spotkania biznesowe czy do pracy.

Zegarek Edox. Model, który stał się kultowy

Niemal 150 lat tradycji w przemyśle zegarmistrzowskim, sprawiło, że Edox dorobił się kilku modeli zegarków, które stały się kultowe. Choć obecnie firma proponuje 600 modeli, to jednak są pewne kolekcje, które wyróżniają się na tle pozostałych. Przykładem jest seria Class 1, stworzona z myślą o zawodach oceanicznych. Zegarek Edox Class 1 to solidny i trwały mechanizm, a do tego nowoczesny oraz unikatowy design. Czasomierz jest wodoszczelny, odporny na wstrząsy oraz na zniszczenia mechaniczne, wyposażony jest też w wysokiej jakości instrumenty pomiarowe. Na uwagę zasługują też zegarki Edox Grand Ocean, które są trwałe, wykonane z dbałością o detale. Posiadają okrągłą tarczę. Cała kolekcja utrzymana jest w stonowanej kolorystyce oraz cechuje się nowoczesnym designem. Inne propozycje od Edox, to zegarki Les Vauberts oraz Les Bemonts. Te dedykowane są biznesmenom oraz wszystkim, którzy poszukują luksusu i elegancji. Z kolei Classic Royale to awangardowe modele o nowoczesnym i wyrazistym wzornictwie. Wyróżniają się prostokątnym lub kwadratowym kształtem tarczy. Edox to jedyna w swoim rodzaju marka, która z pewnością jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy.