Nowe produkty

Promocje

Historia marki

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

Zegarki luksusowe - ekskluzywne i funkcjonalne

Zegarek to funkcjonalny, bardzo elegancki oraz prestiżowy dodatek, który nie tylko służy do czytania godziny czy odczytywania daty, ale przede wszystkim do podkreślenia swojego statusu społecznego oraz do wyrażenia swojego profesjonalizmu i wysmakowanego stylu. Zegarki luksusowe odgrywają bardzo dużą rolę w biznesie oraz w życiu codziennym, bowiem świadczą o odniesionym sukcesie, przywiązaniu do detali i budują silny, pozytywny wizerunek, osoby, która je nosi. Niekiedy takie drobne akcesoria całkowicie zmieniają sposób postrzegania danego człowieka. Dobry zegarek powinien być niezawodny, wykonany z najlepszych materiałów, a do tego stylowy. W ofercie Kraff znajdują się produkty od najlepszych, najbardziej uznanych i cenionych marek. Posiadamy luksusowe zegarki z firm: Hugo BOSS, Cartier, Porsche, Rolex, Maurice Lacroix, Omega, a także Hamilton czy Rado. Każdy z nich nieco różni się stylem, wyglądem, detalami wykonania czy funkcjonalnością. Wszystkie łączy prestiż oraz wygoda noszenia, jak i wyjątkowy design, który subtelnie dopełnia codziennych stylizacji lub przyciąga wzrok.

Ekskluzywne zegarki

Zegarki luksusowe i ich funkcjonalność

Każdy czasomierz posiada własne serce oraz duszę, elementy, które dodają mu unikatowości i pozwalają mu się wyróżnić. Każdy wyposażony jest w pakiet dodatkowych funkcjonalności, które ułatwiają codzienne życie. Ekskluzywne zegarki bywają minimalistyczne, inne, oprócz klasycznego wskazywania godziny, pokazują też dzień czy miesiąc. Takie usprawnienie nazywane jest rozbudowanym datownikiem. Bardziej sportowe czy podróżnicze modele mają wbudowany stoper, a niekiedy też głębokościomierze czy wysokościomierze. Często zegarki luksusowe są odporne na deszcz – można w nich chodzić podczas mżawki lub nawet pływać.

Srebrny zegarek
Prosty zegarek

Dodatkowe funkcjonalności luksusowych i ekskluzywnych zegarków

Z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody, poręczne czasomierze mają funkcję neorbite. Pozwalają na komfortowe sczytywanie godziny o dowolnej porze. Luksusowe zegarki wyposażone są w mechanizm kwarcowy, analogowy lub analogowo-cyfrow hiddeny. Są zasilane energią słoneczną lub baterią. Także wygląd tarczy dopasowany jest do różnych gustów oraz preferencji. Posiadamy zarówno modele z dużymi i wyraźnymi cyframi arabskimi, z cyframi rzymskimi, jak i te gładkie – bez wypisanych godzin.

Stylowe i ekskluzywne zegarki

Zegarki takich marek jak Rolex czy Cartier rozpoznawalne są na pierwszy rzut oka. Wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, precyzją szczegółów, najlepszymi materiałami oraz charakterystycznym designem. Znajdziemy więc luksusowe zegarki stworzone z 18-karatowego złota, z metali szlachetnych, ze stali nierdzewnej czy z tytanu, czyli materiału, który ze względu na swoją trwałość, stosowany jest nawet w przemyśle kosmicznym. Proponujemy modele z diamentami, jak i z luksusowymi kryształkami. Czasomierze w naszej ofercie posiadają elegancką bransoletę z metali, srebra lub złota. Inne utrzymują się na wyjątkowych, klasycznych i bardzo szykownych skórzanych paskach. Kraff to luksusowe zegarki zebrane w jednym miejscu.

Luksusowe zegarki na twoją rękę