Nowe produkty

Promocje

Historia marki

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

Pióra Montegrappa

Obecnie najpopularniejszym przyborem do pisania okazuje się bez wątpienia długopis. Nic dziwnego - jest przecież prosty w użyciu, nie brudzi, a przy tym zaskakuje swoją praktycznością i poręcznością. Ponadto, nie ma żadnego znaczenia, w jaki sposób go trzymamy, dlatego bez wahania można go pożyczać innym osobom. Mimo wszystko, wciąż jeszcze są wśród nas takie osoby, które mają sentyment do piór. To właśnie dla nich marka Montegrappa niezmiennie przygotowuje swoje ekskluzywne propozycje.

Pióro marki Montegrappa
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
pióra montegrappa

Pióra Montegrappa - najlepsza jakość dla koneserów

Trudno nie zwrócić uwagi na jakość i precyzję, z jaką zostają przygotowane wszystkie pióra, sygnowane logo marki Montegrappa. Na całym świecie doceniło je mnóstwo mniej lub bardziej znanych ludzi, którzy nie wyobrażają sobie codzienności bez zapisków, sporządzanych wybranym kolorem atramentu. Pismo powstające przy użyciu wiecznego pióra, nawet jeśli nie jest idealne pod względem kaligrafii, zawsze ma niepowtarzalny charakter i pozwala obnażyć indywidualność twórcy. To właśnie przez nie tak wiele osób wciąż nie zapomniało o tym akcesorium pisarskim i sięga po nie każdego dnia. Marka Montegrappa posiada wiele ciekawych kolekcji piór, nawiązujących chociażby do takich postaci, jak Bruce Lee czy Frank Sinatra. Są to propozycje specjalne, stworzone wprost dla miłośników wszystkiego, co niecodzienne, ubóstwiających nie tylko niecodzienne rozwiązania, ale i ich artystyczne realizacje. Doskonałe połączenie kolorów oraz wykorzystanie wysokiej klasy materiałów świadczy o jakości poszczególnych produktów, a ponadto sprawia, że pióra firmy Montegrappa służą swoim właścicielom przez naprawdę długie lata.

Realizuj swoje twórcze marzenia z piórem marki Montegrappa

Pióro bywa często atrybutem pisarza. Całkiem spora liczba wielkich autorów posiada swoje ulubione egzemplarze, którymi podpisuje chociażby egzemplarze książek, składając na nich autografy dla wiernych fanów. Wśród ulubionych piór mistrzów znajdują się również modele marki ontegrappa!M Warto tutaj wspomnieć chociażby Ernesta Hemingwaya oraz Paula Coelha. Jeśli i Ty chcesz pójść w ich ślady, a w przyszłości może nawet napisać wiekopomne dzieło, rozpoznawalne na wszystkich krańcach świata, zdobądź swoje unikatowe pióro.