Wysyłki i zwroty

Wysyłka Twojej paczki

Generalnie czas oczekiwania na zamówiony towar obejmuje 1 do 14 dni.  W wyjątkowych okolicznościach, wysyłka niektórych towarów (głównie droższych modeli zegarków) może się przedłużyć do 21 dni.

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu.

Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone.

Klient ma prawo do zwrotu zamówionych towarów w terminie do 14 dni (licząc od daty wysłania towaru - data nadania) bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Jednak przy zamówieniach szczególnie skonkretyzowanych przy których zegarek jest sprowadzany pod zamówienie konsumenta, powyższe nie obowiązuje. Proszę zawsze przed zamówieniem pytać czy istnieje możliwość zwrotu.
Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym opakowaniu (niezniszczonym), nie będzie nosił żadnych śladów użytkowania lub uszkodzeń oraz będzie zawierał wszystkie elementy wchodzące w skład/komplet danego artykułu. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać zabezpieczony/e przed zniszczeniem na adres sklepu na koszt kupującego.
Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne, oraz podać numer konta bankowego, na które ma zostać przekazany zwrot należności. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy jej stan pod względem wyżej wymienionych warunków. Jeżeli będą spełnione odstąpienie od umowy zostanie uznane, a kwota należna zwrócona zostanie w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.Jako kwotę należności podlegającą zwrotowi rozumieć należy tylko i wyłącznie wartość zwracanego towaru. Koszty wysyłki towaru nie podlegają zwrotowi.  Nie przyjmujemy zwrotów przesłanych przesyłką za pobraniem. W przypadku niezgodności przesyłki z wyżej wymienionymi warunkami towar zostanie zwrócony na koszt klienta.