Nowe produkty

Historia marki

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

Zegarki Maurice Lacroix

Maurice Lacroix to firma, która w wielkim stylu wkroczyła do branży zegarmistrzowskiej, oferując unikatowe modele, które łączą w sobie klasykę z nowoczesnością, kunszt i precyzję z wygodą, luksus z autorskimi mechanizmami. Szwajcarskie zegarki Maurice Lacroix w kilkanaście lat podbiły zagraniczne rynki, pojawiając się w Austrii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech czy w Australii. Rychło pojawiły się też na Dalekim Wschodzie oraz w krajach arabskich. Ta ogromna ekspansja spowodowana jest popularnością, jaką cieszą się modele od Maurice Lacroix. Cenione są nie tylko za elegancję i praktyczność, ale też za ich wartość kolekcjonerską.

zegarki maurice lacroix
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 289 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 289 elementów
zegarek marki maurice lacroix

Zegarek Maurice Lacroix – wyjątkowe rozwiązanie zegarmistrzowskie

Słynne kolekcje Maurice Lacroix, to zegarki nawiązujące do słynnych i wyjątkowych rozwiązań zegarmistrzowskich, do modeli, które były majstersztykami, perłami swoich czasów oraz krokami milowymi dla całej branży. W ten sposób powstała między innymi seria Les Classiques, która inspirowana jest ponadczasowym wzornictwem oraz luksusowym designem. Na uwagę zasługuje też kolekcja Masterpiece, czyli połączenie dawnego kunsztu z miejską modą oraz rozwiązaniami na miarę potrzeb współczesnego człowieka. Z kolei linia Pontos słynie z niezawodności, tradycji oraz inspiracji tradycjami zegarmistrzowskimi. Ostatnia ze słynnych serii to Miros, czyli zegarki z charakterem, cechujące się najwyższą jakością i wyjątkową estetyką.

Ponadczasowe zegarki Maurice Lacroix

Inspiracja przeszłością jest bardzo wyraźnie widoczna w designie zegarków. Ich estetyka nie tkwi jednak w XIX wieku. Wręcz przeciwnie, czerpie to, co najlepsze ze stylu retro i łączy to z nowoczesnym miejskim stylem. W ten sposób powstają zegarki Maurice Lacroix, które są ponadczasowe, minimalistyczne, bardzo eleganckie oraz dopracowane w każdym detalu. W nowoczesnych kolekcjach nie brakuje biznesowych czy sportowych modeli, a także specjalistycznych czasomierzy z chronometrem. Poszczególne modele mają okrągłą, kwadratową lub prostokątną tarczę, utrzymane są w spokojnych i stonowanych kolorach i zadziwiają precyzją wykonania. Nieodłącznym elementem zegarka na rękę jest bransoletka. U Maurice Lacroix, zegarki utrzymują się na skórzanym lub metalowym pasku. Powstają na bazie metali szlachetnych, które niekiedy są pozłacane czy posrebrzane. Projektanci wykorzystują też skórę naturalną oraz szafirowe szkiełko dla ochrony tarczy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, zegarki są wodoodporne i pozwalają na nurkowanie do głębokości 50m. Zapinane są na zatrzask lub na sprzączkę.