Nowe produkty

Historia marki

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

Zegarki Tag Heuer

Wszyscy sportowcy bardzo cenią sobie swój czas. Oczywiście, jednocześnie potrzebują też fachowego urządzenia, które będzie go odmierzać z jak najlepszą dokładnością. Jeśli ich rzeczywiście potrzebują, powinni sięgnąć po zegarki marki Tag Heuer. Tylko tam znajdą luksusowe modele sportowe, zaskakujące swoją niezwykłą precyzją w odmierzaniu czasu.

tag heuer zegarki
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 56 elementów
elegancki zegarek

Zegarki Tag Heuer - jakość, którą docenisz

Pierwszy raz o firmie Tag Heuer świat usłyszał już w 1860 roku, gdy Edouard Heuer otworzył nieduży zakład zegarmistrzowski. Działo się to jeszcze w czasach, gdy mechanizmy zegarków były nakręcane za pomocą specjalnego kluczyka. Twórca marki chciał jednak znaleźć własne, bardziej praktyczne rozwiązanie i w końcu mu się to udało - po latach opracował system, dzięki któremu urządzenia odmierzające czas mogły być nakręcane przy pomocy wałka, zwanego koronką. To właśnie to pozwoliło wybić się firmie na tle konkurencji, samego Heuera czyniąc bardzo ważną osobistością w “świecie zegarków”.

Tag Hauer - najprecyzyjniejszy zegarek na świecie

Jeśli nie wierzysz w to, że zegarki, przygotowane przez Tag Hauer są jednymi z najbardziej precyzyjnych urządzeń odmierzających czas na całym globie, nie wahaj się i po prostu je wypróbuj. Być może nie wiesz, ale marka od pewnego czasu współpracuje z teamem McLaren Mercedes w Formule 1, gdzie odpowiada za pomiar czasu poszczególnych samochodów sygnowanych logo Ferrari. Właśnie ta współpraca zaowocowała wspaniałym, a zarazem bardzo ekskluzywnym zegarkiem dla mężczyzn “Micrograph”. To właśnie w nim po raz pierwszy wykorzystano system, dzięki któremu zegarek mógł odmierzać czas z dokładnością do 1/1000 sekundy. Ten i inne zegarki marki Tag Heuer umożliwią w pełni precyzyjne wskazywanie godziny, przydatne zwłaszcza przy uprawianiu różnego rodzaju dyscyplin sportowych.

Wygląd i dokładność

Kiedy szukasz sportowego zegarka, zależy Ci na różnych kwestiach. Z jednej strony chcesz, by dokładnie odmierzał czas, byś mógł z nim pobijać kolejne rekordy w swojej ulubionej dyscyplinie, z drugiej natomiast liczy się też jego wygląd. Firma Tag Heuer oferuje bardzo czytelne tarcze zegarków, tak by bez problemu dało się z nich wyczytać pożądane informacje. Zainteresowani mogą wybierać spośród modeli dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom. Każdy z nich będzie doskonale prezentować się na nadgarstku, a poza tym świetnie sprosta wszelkim powierzanym mu zadaniom. Wyjątkowy design zegarków marki Tag Heuer doceniły gwiazdy światowego kina i słynni sportowcy. Nic dziwnego - kto nie chciałby się pokazać z tak luksusowym zegarkiem, dołączonym do sportowej stylizacji? Do ambasadorów tej marki należą między innymi Steve McQueen, Alain Prost czy Maria Szarapowa. Nowatorskie rozwiązania widać w każdym aspekcie produktów, wypuszczanych na rynek przez Tag Heuer. Firma tworzy kilka linii zegarków, różniących się od siebie detalami oraz ogólną charakterystyką. Najczęściej spośród nich wymienia się Carrerę, Aquaracera, Monaco i Golfa. Każdy z zegarków, należących do tych serii, wychodzi przed szereg, w pewien sposób łamiąc dotychczasowe ograniczenia techniczne. Modele są jednocześnie niezawodne i praktyczne, jak również wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół.

zegarek automatyczny