Nowe produkty

Promocje

Historia marki

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

Zegarki Omega

Omega jest producentem zegarków, wyróżniających się nowoczesnym designem i niezawodnością. Wysokiej klasy produkty dostępne są w wersji dla Pań, jak i dla Panów. Zegarki Omega są tworzone z wielką dokładnością, przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Dzięki zaangażowaniu i pracy, włożonej w proces powstawania każdego egzemplarza, miłośnicy pięknych zegarków mogą cieszyć się przyjemnością noszenia modeli, stworzonych przez markę Omega.

zegarki omega
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 108 elementów
zegarek marki omega

Zegarki Omega - historia marki

Produkty Omega słyną z doskonałej jakości, za którą pokochało je już wiele osób z różnych stron świata. Początki znanej marki sięgają 1848 roku. To bowiem właśnie wtedy, dwudziestotrzyletni Louis Brandt założył w szwajcarskim miasteczku La Chaux-de-Fonds przedsiębiorstwo, zajmujące się składaniem praktycznych, kieszonkowych zegarków. Urządzenia tworzono z elementów, dostarczanych przez lokalnych rzemieślników. Obecnie Omega należy do wciąż rozwijającego się koncernu Swatch Group, którego siedziba znajduje się w Biel (Szwajcaria).

Dlaczego powinieneś się zdecydować na zegarek marki Omega?

Eksperci, przygotowujący doskonałej klasy zegarki, dbają nie tylko o ich bezbłędne działanie, ale również niebanalny wygląd. Właśnie dlatego marka Omega tak dużo czasu poświęca na tworzenie oryginalnego designu swoich urządzeń, dzięki któremu zawsze zostają zauważone i docenione, bez względu na to, gdzie się pojawią. Możesz wybierać spośród wielu wszechstronnych modeli dla kobiet i mężczyzn, a ich różnorodność pozytywnie Cię zaskoczy. Liczne nagrody, przyznawane produktom marki Omega na pewno przekonają Cię o słuszności decyzji, którą właśnie podejmiesz. Pamiętaj, że zegarki mają wskazywać Ci czas, dlatego muszą funkcjonować w stu procentach poprawnie, by dobrze spełniać swoje codzienne zadanie. Nie ma innych tak wytrzymałych czasomierzy jak te, które znajdziesz w ofercie firmy Omega. Tylko dzięki niej poznasz, co oznacza prawdziwa wytrzymałość, gdy nie będziesz musiał więcej martwić się o to, że Twój ukochany zegarek ulegnie jakiemukolwiek uszkodzeniu. Specjaliści jeszcze przed wydaniem konkretnych modeli do sprzedaży poddają je szczegółowym testom, tak by klienci mogli być w pełni zadowoleni z tego, co otrzymają. Sprawdza się więc ich odporność na wysoką temperaturę oraz wibracje, a także jak radzą sobie z wilgotnością czy zwiększonym ciśnieniem. Dzięki temu wiesz, że urządzenie, które założysz na rękę, nigdy Cię nie zawiedzie.

Największa precyzja? Tylko z rozwiązaniami firmy Omega!

Nie bez powodu zegarki marki Omega są nazywane sprzętem do zadań specjalnych. Wzięło się to od ich wyjątkowo precyzyjnego odmierzania czasu, dzięki któremu po prostu nie sposób się spóźnić. Wiele ściśle przygotowanych modeli wzięło udział w misjach kosmicznych, wspierając podróżników i zapewniających im dokładny pomiar czasu. Sekret doskonałości tych czasomierzy tkwi w idealnie dobranych elementach składowych, które charakteryzują się najwyższą jakością materiałów oraz właściwym dopasowaniem parametrów. Jeśli poszukujesz czegoś niezawodnego, po prostu sięgnij po któryś z tych produktów.

pomarańczowy zegarek