• -500 zł

Pióro Montblanc Meisterstuck 145 Classique Doue Around the World in 80 Days

Marka Montblanc
Indeks 128471

Ponadczasowe historie Juliusza Verne'a przemawiają do każdego, kto ma pionierskiego ducha i cieszą się światową sławą. Kolekcja Meisterstück Dookoła świata w 80 dni odzwierciedla dziedzictwo literackie Montblanc w tej kultowej historii przedstawionej we wzorach i szczegółach przyborów do pisania. Każdy zawiera szczegółowe informacje na temat długości podróży: liczba „80” odzwierciedla całkowity czas podróży pana Fogga, a liczba „25” odzwierciedla czas potrzebny na dotarcie z Bombaju do Jokohamy.

6 870 zł
7 370 zł Oszczędzasz 500 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 7 700 zł
Ilość
favorite_border

Producent:

Montblanc

Model:

145 Classique Doue - Around the World in 80 Days  - 128471

Stalówka:

Stalówka z 18K złota, która kontynuuje historię z pierwszej kolekcji Meisterstück Around the World in 80 Days. Jeszcze raz przedstawiająca balon na ogrzane powietrze, tym razem z datami podróży pana Fogga z Bombaju do Jokohamy – od 20 października do 14 listopada

Dostępne szerokości stalówki:

M - średnia

Korpus:

Kolekcja Meisterstück Around the World in 80 Days jest inspirowana słynną powieścią przygodową Juliusza Verne'a. Pióro wieczne Doué Classique z metalową skuwką pokrytą złotem i korpusem lakierowanym na zdegradowany antracyt nawiązuje do drugiego etapu podróży z Bombaju do Jokohamy. Główni bohaterowie podróżują w tej części przygody na majestatycznym słoniu, który widnieje w kartuszu na skuwce. Czapka wykonana z metalu pokrytego złotem ma wygrawerowany wzór, który symbolizuje szczęście. Klip przedstawia karciany kolor lakierowany na czerwono, a na stożku wygrawerowany jest wzór inspirowany biżuterią księżniczki Aoudy i kolorami kart, reprezentujący zakład pana Fogga, że ​​podróż odbędzie się w 80 dni. Na czapce wytłoczona jest długość podróży, 25 dni z Bombaju do Jokohamy i łącznie 80 dni.

System napełniania:

Tłokowy lub wkłady

Inne:

Edycja specjalna.

Nowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Zobacz także