Pióro Montblanc Vincent van Gogh Limited Edition 4810

Marka Montblanc
Indeks 129154

Pióro z serii "Masters of Art" upamiętniające Vincent van Gogha jednego z najpopularniejszych malarzy końca XIX wieku, którego wizjonerskie idee są obecnie postrzegane jako prekursora modernizmu. Edycja ta upamiętnia czas pobytu Van Gogha w Arles, a detale projektu pióra odzwierciedlają jego obrazy przedstawiające prowansalskie pola pszenicy.

17 300 zł
Brutto
Ilość
favorite_border

Producent:

Montblanc

Model:

Masters of Art Vincent van Gogh Limited Edition 4810 - 129154

Stalówka:

Słynna seria pięciu obrazów słoneczników zainspirowała interpretację wytłoczoną na ręcznie wykonanej stalówce z litego złota Au 750.

Dostępne szerokości stalówki:

F - cienka

Korpus:

Korpus, utrzymany w odcieniach żółci i pomarańczy, odzwierciedla skąpane w słońcu krajobrazy południowej Francji. W hołdzie dla fascynacji Van Gogha sztuką japońską, ogólna sylwetka jest inspirowana nożem do używanym w Japonii do wykonywania drzeworytów, a skuwka jest wykonana z drewna grabowego. Góra skuwki zdobiona słynnym logo Montblanc z żółtej żywicy oraz grawerem "Borinage" obszar w walońskiej prowincji Hainaut w Belgii gdzie urodził się Van Gogh. Kształt skuwki zainspirowany został perspektywiczną ramą, a gilosz w środku reprezentuje styl Vincenta. Klips został wykonany w kształcie szpachelki do malowania.

System napełniania:

Tłokowy

Inne:

Edycja limitowana "Masters of Art" - 4810 sztuk

Nowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.