• -640 zł

Pióro Montblanc Muses Maria Callas

Marka Montblanc
Indeks 129563

Edycja specjalna Montblanc Muses Maria Callas jest poświęcona jednej z najbardziej charyzmatycznych sopranistek XX wieku i cenionej ikonie stylu. Swoim talentem, pasją i osobowością ucieleśniała pewien ideał divy operowej. W niektórych z najwspanialszych teatrów operowych świata, od La Scali w Mediolanie, przez Operę Paryską, po nowojorską Metropolitan Opera, była znana jako „La Divina” – boska.

4 790 zł
5 430 zł Oszczędzasz 640 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4 790 zł
Ilość
favorite_border

Producent:

Montblanc

Model:

Muses - Maria Callas - 129563

Stalówka:

Na ręcznie wykonanej złotej, rodowanej stalówce Au 585 zostały wytłoczone kocie oczy w stylu kohl oraz ciemne brwi, tak typowe dla Marii Callas.

Dostępne szerokości stalówki:

F - cienka

Korpus:

Turkusowy kolor cennej żywicy z której zostały wykonane korpus oraz skuwka jest nawiązaniem do jednego z ulubionych kolorów Marii Callas. Smukły i elegancki kształt przyborów piśmiennych odzwierciedla jej pełne wdzięku piękno. Wzór liści laurowych znajdujący się na platynowanym zwieńczeniu korpusu nawiązuje do kultowego kostiumu Marii Callas jako kapłanki druidów, śpiewającej słynną arię “Casta Diva” w operze “Norma”, czyli zwiewnej białej szaty i wieńcu laurowym. Śpiewaczka była miłośniczką markowych sukienek, biżuterii oraz kwiatów. Miłość ta została przedstawiona w klipsie, a szczególnie w kamieniu na nim umieszczonym. Jego kształt nawiązuje do płatka nowej odmiany róży który został nazwany na cześć Callas w 1965 roku. Natomiast głęboki turkusowy odcień kamienia odzwierciedla kolor Morza Egejskiego, honorując greckie korzenie Callas

System napełniania:

Wkłady

Inne:

Edycja specjalna, długość: 12,7 cm

Nowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Zobacz także