Nowe produkty

Promocje

Historia marki

Informacja

Raty Santander

Breitling

Zegarki Breitling – unikatowe, stylowe i nowoczesne

Zegarki Breitling to produkty uznanej szwajcarskiej firmy, która swoją działalność rozpoczęła w 1884 roku. Początkowo przedsiębiorstwo było związane z branżą lotnictwa, jednak w przeciągu kilku lat Leon Breitling rozpoczął produkcję wysokiej klasy zegarków. Czasomierze tej marki cechują się doskonałą jakością i niepowtarzalnym stylem, trafiając w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wykonane z najwyższą precyzją unikatowe zegarki Breitling

Pierwszy zegarek sygnowany logo Breitling miał swoją premierę w 1915 roku i był modelem naręcznym wyposażonym w chronograf. Pomysł wypuszczenia na rynek tego typu produktu okazał się być genialny, gdyż sprzedał się w rekordowej ilości sztuk. Od lat dwudziestych marka nieustannie udoskonala swoje wynalazki, oferując klientom luksusowe zegarki szyte na miarę. Wśród nich można znaleźć szeroką gamę czasomierzy mogących się poszczycić własnym mechanizmem chronografu, których opracowanie było punktem zwrotnym w całej historii producenta.

Zegarki Breitling to modele skierowane do koneserów, spełniające oczekiwania zarówno pod kątem wykonania, jak i doboru poszczególnych materiałów. Firma Breitling tworzy zegarki od ponad stu dziesięciu lat i na chwilę obecną jest jedną z najdroższych szwajcarskich spółek produkujących czasomierze. Zegarki sygnowane logo Breitling to pięć głównych linii: Aeromarine, Professional, Windrider, Navitimer oraz ekskluzywna seria Breitling for Bentley.


Poznaj historie marki Breitling

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 112 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 112 elementów