Pióro Montblanc Sir Arthur Conan Doyle Limited Edition 1902 2021

Marka Montblanc
Indeks 127634

Pióro z serii "Pisarze"- Sir Arthur Conan Doyle jest dedykowany jednemu z najbardziej znanych pisarzy kryminalnych na świecie, który stworzył legendarnego detektywa Sherlocka Holmesa. Sir Arthur Conan Doyle (1859-1930) był brytyjskim lekarzem i pisarzem. Postać Sherlocka Holmesa wyposażył w cechy swojego nauczyciela Josepha Bella a rola doktora Watsona wynika bardziej z jego osobowości lekarza.

Ilość
favorite_border

Producent:

Montblanc

Model:

Sir Arthur Conan Doyle Limited Edition 1902 - 127634

Stalówka:

Ręcznie wykonana stalówka z litego złota Au 750/1000 na której wygrawerowano portret Sir Arthura Conan Doyle'a oraz szkło powiększające, nawiązujące do postaci Sherlocka Holmesa.sa.

Dostępne szerokości stalówki:

M - średnia

Korpus:

Wykonany z brązowego szlachetnego lakieru, kolor nawiązuje do fajki często używanej przez Holmesa - element, który jest również odzwierciedlony w drewnianej skuwce i rożku. Nasadka i korpus tej edycji są ozdobione wzorem w kratkę, nawiązującym do płaszcza Holmesa, a także fragmentami historycznej mapy Londynu. Klips inspirowany jest szkłem powiększającym używanym przez Sherlocka Holmesa. Za klipsem znajduje się sylwetka psa, wykonana z fotoluminescencyjnych pigmentów w nawiązaniu do opowiadania Holmesa "Pies Baskerville'ów". Na pierścieniu skuwki znajduje się podpis Sir Arthura Conan Doyle'a oraz logo "A Study in Scarlet" - pierwszej sprawy Holmesa. Godło Montblanc z masy perłowej wieńczy skuwkę tej edycji.

System napełniania:

Tłokowy

Inne:

Edycja limitowana - 1902 sztuki

Nowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Zobacz także