• -617 zł

Pióro Montblanc Elvis Presley

Marka Montblanc
Indeks 125503

Edycja Specjalna Great Characters poświęcona królowi Rock and Rolla- Elvisowi Presley'owi, człowiekowi, który dał światu niezastąpione hity, takie jak „Hound Dog”, „love me tender”, „Jailhouse Rock” i „Heartbreak Hotel”, a także ponad setkę przebojów ponad 1300 koncertów i 31 filmów fabularnych. Pióro nawiązuje do wielkiej miłości Elvisa do amerykańskiej motoryzacji oraz ekstrawaganckich strojów.

4 950 zł
5 567 zł Oszczędzasz 617 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5 230 zł
Stalówka: M - średnia
Ilość
favorite_border

Producent:

Montblanc

Model:

Elvis Presley - 125503

Stalówka:

Wykonana ze złota Au 585 pokryta rodem, z wygrawerowaną sylwetką artysty oraz tytułem jednego z największych przebojów Elvisa Presleya - „Blue Suede Shoes”

Dostępne szerokości stalówki:

F - cienka
M - średnia

Korpus:

Ogólny kształt pióra ma postać świecy zapłonowej. Korpus, wykonany z czarnej żywicy, symbolizuje kolor skórzanego kostiumu, który ozdobił na potrzeby programu „Elvis TV Special” w telewizji NBC z 1968 r., który oznaczał jego powrót na scenę po powołaniu do wojska. Tutaj po raz pierwszy zaprezentował swoje wczesne rock'n'rollowe hity, co stało się jednym z wielu najważniejszych wydarzeń w jego karierze. Wzbogacona platynowymi wykończeniami, romboidalna faktura nasadki i korpusu jest inspirowana wzorem na jego złotym pierścieniu, który wykonał na koncert „Aloha from Hawaii - via Satellite”. Są też liczne nawiązania do amerykańskiej motoryzacji, której wielkim fanem był Elvis. Zakupił on ponad 300 samochodów, z których większość została przez niego rozdana w formie prezentów, szczególnie zaś lubił silniki V8 i sposób, w jaki one "mruczały". Odzwierciedlone jest to w pozłacanym klipsie w kształcie litery V wraz z 8 otworami, jego górna część została natomiast ozdobiona inicjałami EP, które stylizowane są na wzór okularów przeciwsłonecznych noszonych przez Elvisa. Na szczycie skuwki umieszczono logo firmy Montblanc, w które wpasowano stylizowane logo artysty.

System napełniania:

Tłokowy

Inne:

Edycja specjalna - "Great Characters"

Nowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Zobacz także