• -660 zł

Pióro Montblanc John F. Kennedy Burgundy 2018

Marka Montblanc
Indeks 118051

Nowa wersja pióra z serii "Great Characters", w kolorze burgundowo- złotym, poświęcona jednemu z najbardziej znanych i uwielbianych prezydentów, polityków i osobowości w historii współczesnego świata, osobie, która wielokrotnie zmieniała bieg historii: J.F. Kennedy`emu.

3 592 zł
4 252 zł Oszczędzasz 660 zł
Brutto
Ilość
favorite_border

Producent:

Montblanc

Model:

John F. Kennedy Burgundy - 118051

Stalówka:

Złota, rodowana, z wygrawerowaną kapsułą księżycową, nawiązującą do projektu Apollo - który był tak ważny dla prezydenta Kennedy'ego

Dostępne szerokości stalówki:

F - cienka

Korpus: Wykonany z żywicy w kolorze burgundowym. Kolor ten przypomina słynny styl Ivy League i jest nawiązaniem do czasów Kenedy'ego na Uniwersytecie Harvarda. Elementy wykończenia pokryte są złotem w kolorze szampańskim.Trzy pierścienie na skuwce symbolizują trzech braci Kennedy, a krążki na dole korpusu jego stopień wojskowy. Kennedy był zafascynowany  programem kosmicznym Apollo, dlatego znalazło to odzwierciedlenie w detalach wykończenia tej kolekcji.Wzór wygrawerowany na pierścieniach na skuwce jest inspirowany odciskiem podeszwy buta z powierzchni Księżyca. Na klipsie wygrawerowano inicjały "J.F.K."

System napełniania:

Tłokowy

Inne:

Edycja specjalna.

Nowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Zobacz także