Pióro Visconti Van Gogh Oiran

Marka Visconti
Indeks PVIKP12-14

Edycja VISCONTI - Van Gogh nawiązująca do obrazu: Oiran

1 349 zł
Brutto
Ilość
favorite_border

IMPRESJONIŚCI-VAN GOGH -OBRAZY

„Olbrzymia żółta latarnia oświetla taras, front domu, chodnik, i rzuca światło nawet na uliczny bruk, który przybiera różowofioletowy odcień. Fasady domów ulicy, która biegnie pod błękitnym, gwiaździstym niebem, są granatowe lub fioletowe, przed nimi zielone drzewo. I tak masz nocny obraz bez czerni, tylko z pięknym błękitem, z fioletem i zielenią, a w tym otoczeniu oświetlony plac przybiera kolory bladej siarkowej żółci i cytrynowej zieleni.” „Oczy wciąż mnie pieką, ale mam już w głowie nowy pomysł ...” Vincent van Gogh w liście do brata Zanim nowy pomysł przeistoczył się w bezcenne, dzisiaj dzieło, Vincent van Gogh miał w zwyczaju sporządzać dokładny jego opis, ubierając w słowa całą feerię barw swojej palety Wspomnienie o wielkim artyście powraca wraz z kolekcją niezwykle eleganckich modeli wiecznych piór. Każdy z nich to próba nawiązania do konkretnego dzieła holenderskiego mistrza, poprzez wykorzystanie najważniejszego, jego zdaniem, środek artystycznego przekazu, czyli kolor. nich charakterystyczne, czyli żywej kolorystyki, intensywności barw i śladów krótkich pociągnięć pędzla.

Seria instrumentów piśmiennych na bazie osiemnastokąta z magnetycznym systemem domykania skuwki. Wykonana z żywicy akrylowej, odwzorowująca obraz mistrza. Każdy z nich w opakowaniu z kopią dzieła.

Model:

VISCONTI Van Gogh Oiran

Stalówka:

Stalowa, pozłacana

Dostępne szerokości stalówki:

F - cienka

Korpus:

Żywica w kolorach nawiązujących do dzieła Van Gogha.

Wymiary:

- pióro zamknięte: 14 cm

- pióro otwarte: 12,4 cm

- pióro ze skuwką założoną na korpus: 15,7 cm

- średnica: 1,2 cm

- waga: 32 g

System napełniania:

Podwójny system napełniania: tłokowy lub wkłady

Inne:

Pióro ma spersonalizowaną stalówkę z podpisem Vincenta Van Gogha i jest prezentowane w eleganckim zestawie z dedykowanym atramentem.

Pióra mogą różnić się kolorystycznie od produktu widocznego na zdjęciu, jak i między sobą, co wynika z używanych do produkcji materiałów i zastosowanego procesu technologicznego.

Nowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.