Nowe produkty

Promocje

Historia marki

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

Zegarki Rado

Piękny zegarek to element, który warto dorzucić do każdego stroju. Oczywiście, bardzo ważna jest także jego funkcjonalność i wytrzymałość, ponieważ te dwie cechy świadczą o tym, jak długo nam posłuży. Jeśli liczysz na najlepszy wybór, postaw po prostu na wysokiej klasy zegarki marki Rado. Gdy raz się na nie zdecydujesz, nigdy więcej nie sięgniesz po żadne inne.

zegarki rado
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 216 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 216 elementów
zegarek marki rado

Zegarki Rado – precyzja, jakiej oczekujesz

Marka Rado pojawiła się na rynku w 1917 roku za sprawą trójki braci: Wernera, Ernesta oraz Fritza Schulpów. Wtedy to rodzeństwo zdecydowało się założyć niepozorne przedsiębiorstwo, które początkowo przygotowywało mechanizmy. Dopiero z czasem rozpoczęła się produkcja zegarków mechanicznych, które przyniosły firmie prawdziwą sławę. Obecnie są one symbolem dobrego smaku i najwyższej klasy. To właśnie zegarki prestiżowej marki Rado zachwycają kunsztem swojego wykonania, a także nadają się na każdy, bardzo ekskluzywny prezent. Każdy z modeli zapewnia wyjątkową odrobinę luksusu.

Zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć zegarek marki Rado

Niezawodny zegarek to dokładnie to, czego potrzebujesz. Marka Rado doskonale o tym wie, dlatego też tworzy swoje produkty z myślą o spełnianiu Twoich najskrytszych marzeń. Poszczególne modele zachwycają niebanalnymi projektami, których nie sposób pomylić z żadnymi innymi. To właśnie tutaj liczy się oryginalność, uzyskiwana dzięki wyjątkowemu wzornictwu, potrafiącemu zaskakiwać nawet najbardziej opornych. Sekretem firmy Rado są przecież doskonałe materiały, wykorzystywane przy produkcji jej najlepszych zegarków. W większości są wykonywane ze stali nierdzewnej, posrebrzanej lub pozłacanej w wybranych miejscach, dla utworzenia specyficznego wzoru. Tytanowe zatrzaski są natomiast na tyle wytrzymałe, dzięki czemu nie wyrabiają się wraz z upływem czasu. Na uwagę zasługuje też większość szkiełek zabezpieczających - wykonywane są z materiałów, wyjątkowo odpornych na wszelkie zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne.

Wyjątkowy design, który musisz docenić

Trudno przejść obojętnie obok wyszukanego wzornictwa, jakie oferuje marka Rado. Jej zegarki to dzieła sztuki, doceniane przez wielu znawców. Znajdą się tu propozycje zarówno dla pań, jak i dla panów. Każdy z nich nada się doskonale na wyjścia oficjalne oraz codzienne, jako bardzo elegancki dodatek.