Nowe produkty

Promocje

Historia marki

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

na stronę
Pokazuje 31 - 45 z 174 elementów
Pokazuje 31 - 45 z 174 elementów

Elegancki i nowoczesny rotomat do zegarków automatycznych

Najczęściej rotomat do zegarków przybiera formę kwadratowego lub prostokątnego pudełka, które przypomina luksusowe pudełko na biżuterię. W ofercie są zarówno rotomaty jednostanowiskowe, jak i kilkustanowiskowe. Oznacza to, że niektóre stworzone są z myślą o ekspozycji i naciągu jednego czasomierza jednocześnie, inne są bardziej rozbudowane i pozwalają na jednoczesny naciąg kilku, a nawet kilkunastu zegarków. Dodatkowo, wiele rotomatów wyposażonych jest w dodatkowe szufladki na biżuterię czy na inne przedmioty. Wiele zależy od wielkości urządzenia.

rotomat cena
precyzyjne odmierzanie czasu

Jak działa rotomat do zegarka?

Działanie maszyny jest bardzo proste, a zarazem bardzo skuteczne. W rotomacie umieszcza się zegarki, tak, by były dobrze osadzone. Nie mogą wypaść, ani się osunąć. Należy też dokładnie zamknąć przykrywkę. Rotomat do zegarka zasilany jest prądem lub działa na baterie. Po włączeniu urządzenia, uruchamia się mechanizm i czasomierz umieszczony w środku zaczyna się nakręcać, poprzez powtarzalne ruchy wokół własnej osi. Każdy rotomat posiada co najmniej kilka cykli pracy oraz programów, które pozwalają na dopasowanie działania urządzenia do własnych potrzeb.

Rotomaty do zegarków automatycznych – zwróć uwagę na dodatkowe funkcjonalności

Przykładowe programy to: praca zgodnie z ruchem wskazówek zegara, w przeciwnym kierunku lub cykl mieszany. Ten ostatni uwzględnia nakręcanie w dwóch kierunkach, we wcześniej ustalonym czasie. Rotomat do zegarków automatycznych obraca się od 300 aż do 2300 razy na minutę. Każdy producent proponuje nieco inne rozwiązania w tym zakresie. Na uwagę zasługują też dodatkowe funkcjonalności, które sprawiają, że korzystanie z rotomatu staje się jeszcze przyjemniejsze. W ofercie naszego sklepu znajdują się urządzenia z podświetleniem LED, z mechanizmem zmniejszającym zużycie energii aż o 30%, a także z ustawieniami od 6 do 72 godzin opóźnionego startu.

dokładny zegarek
rotomat do zegarka

Rotomat do zegarka - cena

Rotomaty stojące w domach czy w salonach firmowych powinny wykazywać się cichą pracą, wysoką wydajnością oraz eleganckim wyglądem. Wiele modeli wyposażonych jest w niezawodny i nie powodujący hałasu japoński silnik Mabuchi. Na uwagę zasługuje także design. Rotomat do zegarków, którego cena waha się od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy, to bardzo luksusowy produkt. Dlatego urządzenia często obijane są skórą węża czy jaszczurki. Alternatywą są maszyny wykonane ze szlachetnego i lakierow anego drewna, obijane zamszem czy skórą naturalną. W ofercie sklepu Kraff znajdują się rotomaty od najlepszych producentów, takich jak: Ferocase, Luxtime, Modalo oraz Wolf Designs.