Nowe produkty

Promocje

Historia marki

Informacja

Raty Santander

Rado

Zegarki Rado – gwarancja jakości i wytrzymałości

Historia marki Rado rozpoczęła się w 1917 roku, gdy przez trójkę braci: Fritz, Ernesta i Wernera Schulpa zostało założone niewielkie przedsiębiorstwo specjalizujące się w tworzeniu mechanizmów. Wraz z biegiem czasu inicjatorzy spółki postanowili rozszerzyć produkcję o zegarki mechaniczne. W ten sposób narodziła się firma Rado. Dzisiaj jest ona szwajcarskim producentem luksusowych zegarków, które cechuje doskonała jakość, funkcjonalność i wytrzymałość.

Zegarki Rado – precyzja wykonania i niebywały prestiż

W ofercie marki Rado można znaleźć zegarki o niepowtarzalnym designie, które na przestrzeni lat zostały uhonorowane wieloma prestiżowymi nagrodami. Pierwsza kolekcja zegarków Rado pojawiła się na rynku w 1957 roku. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć zarówno ekskluzywne zegarki Rado na skórzanych paskach, jak i modele na eleganckich biżuteryjnych bransoletach. Ich wyróżnikiem są przede wszystkim starannie dobrane materiały, takie jak spiek węglikowy, lantan oraz diament o wysokiej technologii. Wszystkie zegarki Rado stanowią udane połączenie przykuwającego uwagę designu i surowca, łącząc w sobie funkcjonalny czasomierz z elementami nowatorskiej biżuterii.

Obecnie marka Rado cieszy się ugruntowaną pozycją na międzynarodowym rynku, a jej zasługi dla rzemiosła zegarmistrzowskiego zostały docenione przez użytkowników w wielu krajach na całym świecie.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 213 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 213 elementów